C & K, a.s.

Nabízíme autorizovaný prodej a servis vozů Subaru. Záruční a garanční prohlídky vozů, prodej náhradních dílů. Výkup, prodej ojetých vozů všech značek.

Kontakty na firmu C & K, a.s.

M. LIŠKA, spol. s r.o.

Autorizovaný prodej automobilů značky Subaru.

Kontakty na firmu M. LIŠKA, spol. s r.o.

Vlastimil Kundrát

Půjčovna a servis osobních a dodávkových vozidel. Prodej vozů Subaru.

Kontakty na firmu Vlastimil Kundrát

MIJA AUTOCENTRUM, s.r.o.

Prodej a leasing vozů značky Subaru. Prodej náhradních dílů a příslušenství, pneumatik a disků. Kompletní záruční i pozáruční servis, měření emisí.

Kontakty na firmu MIJA AUTOCENTRUM, s.r.o.

AUTO VYSOČINY, s.r.o.

Prodej a servis vozů Subaru a Suzuki.

Kontakty na firmu AUTO VYSOČINY, s.r.o.

IVOS Zlín, s.r.o.

Autorizovaný prodej a servis vozidel SUBARU. Záruční, pozáruční servis, karosářské, lakýrnické práce. Prodej náhradních dílů a příslušenství. Komplexní služby, diagnostika SUBARU, geometrie. Výkup vozidel na protiúčet. Leasing, pojištění.

Kontakty na firmu IVOS Zlín, s.r.o.

ILOS s.r.o.

Již od roku 1994 jsme autorizovaným dealerem a servisním partnerem pro vozy Subaru (Forester, Impreza, Legacy, Outback). Naše nabídka zahrnuje prodej nových, předváděcích i ojetých vozů. Prodej originálních ND, doplňků a kompletní servis vozů Subaru.

Kontakty na firmu ILOS s.r.o.

V.J. CARS, s.r.o.

Specializujeme se na prodej vozů Subaru Legacy, Outback, Forester, Impreza, Tribeca a Justy a vozy Daihatsu – nových i starších. Poskytujeme servis, náhradní díly a příslušenství. Nabízíme nejen servis vozů Subaru a Daihatsu, ale i ostatních značek.

Kontakty na firmu V.J. CARS, s.r.o.