David Anderle

Výroba, prodej a opravy plachet, autoplachet a reklamních banerů bez potisku.

Kontakty na firmu David Anderle

PLACHTÁRNA, spol. s r.o.

Výroba a prodej plachet a autoplachet.

Kontakty na firmu PLACHTÁRNA, spol. s r.o.

Zdenka Hübschová

Prodej a servis autoplachet, reklamních plachet a fólií.

Kontakty na firmu Zdenka Hübschová

PJ – Tech, s.r.o.

Výroba autoplachet na zakázku a prodej stanů ke karavanům.

Kontakty na firmu PJ – Tech, s.r.o.

PaMa

Nabízíme stínící sítě na ploty a tenisové kurty (zastínění 90%), sítě na lešení 75g/m2, sítě průmyslové a na kontejnéty. Dalšími produkty jsou krycí a bazénové plachty, autoplachty na osobní auta, provazy, šňůry, háčky.

Kontakty na firmu PaMa

Autoplachty Duda

Vyrábíme, opravujeme autoplachty, potisk autoplachet. Velký výběr barev a materiálů. Plachty na návěsy, vozíky, pergoly, do bazénu, na párty stany.

Kontakty na firmu Autoplachty Duda

Autoplachty Ryška

Kompletní služba od přímého výrobce: autoplachty, potisk autoplachet, reklama. Velkoplošný digitální tisk – šířka 3,2m – na plachty, folie, sítě, papír a jiné materiály. CMYKLcLm. Dále vyrábíme stany, plachtové haly a konstrukce pod plachty

Kontakty na firmu Autoplachty Ryška

Autoplachty KM, s.r.o.

Vyrábíme autoplachty na vozidla, návěsy, přívěsy, na všechny druhy nástaveb včetně velkoobjemových. Dále speciální, zakrývací a izotermické plachty, na třístranné

Kontakty na firmu Autoplachty KM, s.r.o.

TEXson, s.r.o.

Výroba, prodej, opravy, potisk plachet z technických textilií a PVC. Dodáme technické plachty, stany, párty-stany (i pronájem), bazénové vložky, markýzy s baldachýnem, přístřešky na karavany, bannery, sítě, ploty (scrimlen). Vyrábíme plachty na haly.

Kontakty na firmu TEXson, s.r.o.

Plachty, s.r.o.

Vyrábíme autoplachty a krycí plachty. Autoplachty na nákladní i užitková vozidla, krycí plachty libovolných rozměrů – přívěsné vozíky, sklápěče, přístřešky, stánky, výrobní haly, transparenty, kompletujeme billboardy.

Kontakty na firmu Plachty, s.r.o.