Zdenka Hübschová

Prodej a servis autoplachet, reklamních plachet a fólií.

Kontakty na firmu Zdenka Hübschová

PJ – Tech, s.r.o.

Výroba autoplachet na zakázku a prodej stanů ke karavanům.

Kontakty na firmu PJ – Tech, s.r.o.

Autoplachty Duda

Vyrábíme, opravujeme autoplachty, potisk autoplachet. Velký výběr barev a materiálů. Plachty na návěsy, vozíky, pergoly, do bazénu, na párty stany.

Kontakty na firmu Autoplachty Duda

Autoplachty Ryška

Kompletní služba od přímého výrobce: autoplachty, potisk autoplachet, reklama. Velkoplošný digitální tisk – šířka 3,2m – na plachty, folie, sítě, papír a jiné materiály. CMYKLcLm. Dále vyrábíme stany, plachtové haly a konstrukce pod plachty

Kontakty na firmu Autoplachty Ryška

Autoplachty KM, s.r.o.

Vyrábíme autoplachty na vozidla, návěsy, přívěsy, na všechny druhy nástaveb včetně velkoobjemových. Dále speciální, zakrývací a izotermické plachty, na třístranné

Kontakty na firmu Autoplachty KM, s.r.o.

TEXson, s.r.o.

Výroba, prodej, opravy, potisk plachet z technických textilií a PVC. Dodáme technické plachty, stany, párty-stany (i pronájem), bazénové vložky, markýzy s baldachýnem, přístřešky na karavany, bannery, sítě, ploty (scrimlen). Vyrábíme plachty na haly.

Kontakty na firmu TEXson, s.r.o.

Plachty, s.r.o.

Vyrábíme autoplachty a krycí plachty. Autoplachty na nákladní i užitková vozidla, krycí plachty libovolných rozměrů – přívěsné vozíky, sklápěče, přístřešky, stánky, výrobní haly, transparenty, kompletujeme billboardy.

Kontakty na firmu Plachty, s.r.o.

IZOL94, s.r.o.

SIO-LINE, HEYTEX – výhradní obchodní zastoupení. Dodáváme materiály na autoplachty, haly a reklamu. Výroba a prodej doplňkových prvků. MULTIPLAN – výhradní obchodní zastoupení. Hydroizolace staveb – PVC-P fólie. Plech VIPLANYL – klempířská výroba.

Kontakty na firmu IZOL94, s.r.o.