CHALUPA MOTORS, s.r.o.

Prodej a servis automobilů a motocyklů Suzuki, Aprilia a Moto Guzzi. Prodej a montáž příslušenství.

Kontakty na firmu CHALUPA MOTORS, s.r.o.

AUTO KUNC, s.r.o.

Jsme autorizovaný prodej automobilů značky Suzuki (Swift, SX 4, Grand Vitara) a motocyklů značky Suzuki. Součástí našich služeb je i autorizovaný servis Suzuki.

Kontakty na firmu AUTO KUNC, s.r.o.

AutoKantor

Autorizovaný dealer – prodej a servis vozů Suzuki a Ford. Opravy a údržba motorových vozidel všech značek. Výkup a prodej ojetých vozů.

Kontakty na firmu AutoKantor

Simcar, s.r.o.

Prodej a servis vozů Suzuki. Dále provozujeme značkový autobazar. Nabízíme další služby, jako pneuservis, měření emisí, prodej náhradních dílů, výroba ochranných rámů a kovovýroba.

Kontakty na firmu Simcar, s.r.o.

Auto Polach

Autorizovaný servis vozů Suzuki. Poskytujeme záruční a pozáruční servis na všechny modely značky Suzuki. Provádíme opravy a servis všech ostatních značek. Naše další služby: příprava a provedení STK, servis klimatizací, měření geometrie, pneuservis.

Kontakty na firmu Auto Polach

Suzuki – JIŘÍ HEINZ

Prodáváme nové vozy Suzuki. Zajišťujeme servis a opravu osobních, terénních automobilů Suzuki. Záruční a pozáruční servis. Prodej předváděcích vozů, náhradních dílů a autodoplňků Suzuki.

Kontakty na firmu Suzuki – JIŘÍ HEINZ

Autosalon Most s.r.o.

Autorizovaný prodejce a servis vozů značky Suzuki. Vozy Suzuki ALTO, SX4, SWIFT, SPLASH, GRAND VITARA, JIMNY, KILASH a další. Dále nabízíme likvidaci škod, pojištění vozidel. Možnost financování nákupu nového vozidla.

Kontakty na firmu Autosalon Most s.r.o.