Crown Automotive Sales International

Zastoupení americké společnosti Crown Automotive Sales Co., Inc. pro Evropu se specializací na prodej a distribuci náhradních dílů na vozy Jeep, Chrysler & Dodge. Internetový obchod s díly na Jeep Willys, Wrangler, Cherokee, Grand Cherokee, Lib

Kontakty na firmu Crown Automotive Sales International

CHDP, s.r.o.

Dovoz a prodej vozů značky Chrysler. Odborný značkový autoservis a prodej použitých i nových náhradních dílů. Individuální přístup k zákazníkům a plná garance na námi prodané vozy i díly. Výkup vozů za hotové.

Kontakty na firmu CHDP, s.r.o.

Milan Povolný

Dovážíme nové i použité náhradní díly na vozy Chrysler, Jeep, individ. dovoz a výkup havarovaných a jinak poškozených automobilů, servis, opravy automatických převodovek, orig. diagnostika, opravy a plnění klimatizací, pneuservis, odtah vozidel.

Kontakty na firmu Milan Povolný

MOPAR – originální díly

Dodáváme originální náhradní díly pro vozy Chrysler, Jeep a Dodge od jediného výrobce originálních dílů – Mopar. Prodáváme také originální oleje, určené pro tyto vozy. Dále nabízíme spolupráci, pravidelnou dodávku zboží, rozvoz a zásilkový prodej.

Kontakty na firmu MOPAR – originální díly

Markéta Profeldová

Nabídka nových a použitých náhradních dílů či doplňků pro vozy Chrysler, Jeep, Dodge. Stálý výkup havarovaných či jinak poškozených vozů.

Kontakty na firmu Markéta Profeldová

Americanparts, s.r.o.

Nabízíme nové i použité náhradní díly pro automibily Jeep, Chrysler, Dodge, Ford a ostatní US vozy.

Kontakty na firmu Americanparts, s.r.o.

Cartime, s.r.o.

Dodáváme náhradní díly na vozidla a motory z USA a Japonska. Díly pro automatické převodovky, motorové čluny, tuning. Týdenní letecké zásilky, rozsáhlé skladové zásoby. Přistupujeme do databáze všech vrakov

Kontakty na firmu Cartime, s.r.o.