Lukáš Zeman

Provozujeme kamenný a internetový obchod s náhradními díly na osobní a dodávkové vozy značky Ford, Fiat, Opel. Prodáváme autodíly různých druhů – nárazníky, světlomety, ramena, motorové oleje, chladiče, brzdy, tlumiče, spojky, blatníky, zrcátka.

Kontakty na firmu Lukáš Zeman

Zdeněk Kuba

Prodej náhradních dílů na automobily Ford od roku výroby 1996.

Kontakty na firmu Zdeněk Kuba

Bohuslav Kornoušek

Prodej náhradních dílů na vozidla značky Ford. Výkup a prodej havarovaných vozidel. Prodej pneumatik pro veškerá vozidla.

Kontakty na firmu Bohuslav Kornoušek

VALOUŠEK, a.s.

Autorizovaný dealer vozidel značky Ford v Praze. Nabízíme osobní, užitková, nová i ojetá vozidla Ford. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, leasing, protiúčet vozidel, pojištění.

Kontakty na firmu VALOUŠEK, a.s.

F – Garage, s.r.o.

Výkup a prodej náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla značky Ford.

Kontakty na firmu F – Garage, s.r.o.

Autotechnik Zralý, s.r.o.

Autorizovaný servis Opel. Prodáváme originální i neoriginální náhradní díly na vozy Opel, Ford a Isuzu, repasované díly, servopumpy, alternátory, startéry, kompresory, klimatizace. Motorové a převodové oleje GM, Castrol, OMV.

Kontakty na firmu Autotechnik Zralý, s.r.o.

AUTO IN s.r.o.

Nabízíme Vám nové vozy Ford, prověřené Referentské vozy se zárukou, servis vozů Ford a originální náhradní díly Ford. U nás se můžete spolehnout na profesionální služby, širokou nabídku vozidel Ford v naší autopůjčovně.

Kontakty na firmu AUTO IN s.r.o.

Luboš Skalický

Prodej použitých i nových dílů na automobily značky Ford. Výkup a prodej havarovaných i pojízdných vozů. Zajištění odtahu a ekologické likvidace.

Kontakty na firmu Luboš Skalický

Autovrakoviště u Čápa

Prodej levných použitých náhradních dílů na vozy Ford Focus a Ford Mondeo, Ford Transit, Opel Zafira, Opel Vectra, Opel Astra, Opel Corsa. Možno i na dobírku. Díly jsou demontovány a přehledně uloženy v regálech. Na webu jsou orientační ceny dílů.

Kontakty na firmu Autovrakoviště u Čápa