FODATOM

Nabízíme autodíly, náhradní díly, autodoplňky pro vozy značek Ford a OPEL. Naše autovrakoviště a vrakoviště vykupuje a prodává použité i nové autodíly. Vykupujeme celá auta i náhradní díly na vozy značek Ford a OPEL.

Kontakty na firmu FODATOM

Auto – Jas

Prodáváme použité náhradní díly – vrakoviště Ford a Mercedes. Nabízíme servis všech značek (mechanické a klempířské opravy včetně lakování), výfuky, nové náhradní díly a pneu. Prodej vozů a jejich dovoz. Zajišťujeme emise a STK.

Kontakty na firmu Auto – Jas

Auto Šindelář

Autovrakoviště, autodíly a použité náhradní díly pro Ford a Renault. Autovrakoviště nabízí prodej a výkup použitých náhradních dílů a havarovaných osobních automobilů značky Ford a Renault. Levné náhradní díly můžeme zaslat i na dobírku po celé ČR.

Kontakty na firmu Auto Šindelář

Lukáš Zeman

Provozujeme kamenný a internetový obchod s náhradními díly na osobní a dodávkové vozy značky Ford, Fiat, Opel. Prodáváme autodíly různých druhů – nárazníky, světlomety, ramena, motorové oleje, chladiče, brzdy, tlumiče, spojky, blatníky, zrcátka.

Kontakty na firmu Lukáš Zeman

Bohuslav Kornoušek

Prodej náhradních dílů na vozidla značky Ford. Výkup a prodej havarovaných vozidel. Prodej pneumatik pro veškerá vozidla.

Kontakty na firmu Bohuslav Kornoušek

F – Garage, s.r.o.

Výkup a prodej náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla značky Ford.

Kontakty na firmu F – Garage, s.r.o.

Luboš Skalický

Prodej použitých i nových dílů na automobily značky Ford. Výkup a prodej havarovaných i pojízdných vozů. Zajištění odtahu a ekologické likvidace.

Kontakty na firmu Luboš Skalický

Lukáš Vnouček

Prodáváme nové náhradní díly, doplňky a příslušenství pro osobní a užitková vozidla značky FORD. Po dohodě zajišťujeme výkup a servis vozů.

Kontakty na firmu Lukáš Vnouček