Stanislav Petr

Prodej použitých náhradních dílů pro vozy Alfa Romeo. Provoz autoservisu. Nabídka olejů Selenia. Dovoz vozidel z EU. Poskytování poradenství.

Kontakty na firmu Stanislav Petr

Marek Musil

Zabýváme se prodejem starších i nových náhradních dílů na vozy Fiat.

Kontakty na firmu Marek Musil

Pavel Pecháček

Prodej autodílů na vozy Fiat a Lada.

Kontakty na firmu Pavel Pecháček

Václav Šlehofer

Prodej náhradních dílů a autodoplňků pro italské vozy. Nabídka repasovaných poloos na všechny typy vozidel.

Kontakty na firmu Václav Šlehofer

ADS autodílna Sever, s.r.o.

Firma provádí autoservis, pneuservis, diagnostiku. Prodej nových dílů na vozy – Fiat, Alfa, Lancia a výkup, prodej těchto vozidel. Dále nabízíme funkční díly z havarovaných vozů stejných značek.

Kontakty na firmu ADS autodílna Sever, s.r.o.

Autovrakoviště – FIAT – Marek Maleninský

Vrakoviště – vykupujeme a prodáváme vozy a díly Fiat, Lancia, Alfa. Značky Punto, Marea, Brava, Stilo, Scudo, Ulysse, , Doblo, Lybra, Y, Kappa, Delta, AR 156, 159, 146, 166, 147. Provozujeme vrakoviště i autovrakoviště. Zasíláme i na dobírku.

Kontakty na firmu Autovrakoviště – FIAT – Marek Maleninský

Auto Future, s.r.o.

Společnost je prodejce nových osobních vozidel značky Fiat a specialista na prodej užitkových vozů Fiat Professional. Veškerý záruční i pozáruční servis vozů FIAT provádíme pomocí nové moderní techniky – testování tlumičů, testování brzd,

Kontakty na firmu Auto Future, s.r.o.

FIATdíly.cz

Prodáváme nové a použité náhradní díly Fiat a Alfa Romeo. V našem skladu naleznete široký výběr originálních i neoriginálních dílů na vozy Fiat a Alfa Romeo. Vykupujeme nehavarovaná a havarovaná vozidla a autodíly. Veškeré díly posíláme dobírkou.

Kontakty na firmu FIATdíly.cz

POP – ART, s.r.o.

Dovoz značkových autodílů na vozy Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Citroën, Peugeot, Renault, Lada, Iveco, Daewoo, Opel, Ford, VW, Seat, Škoda, japonské, korejské. Dodáváme kvalitní Oleje Champion, výfuky Imasaf, a dále značky

Kontakty na firmu POP – ART, s.r.o.

AUTO – Rolný, v.o.s.

Autorizovaný prodej a servis vozů FIAT a ALFA ROMEO. Zajišťujeme leasing a pojištění, likvidace pojistných událostí, prodej ND, pneuservis, servis klimatizace, geometrie, měření emisí a přípravu a provedení STK. Provádíme ruční mytí.

Kontakty na firmu AUTO – Rolný, v.o.s.