Pavel Pecháček

Prodej autodílů na vozy Fiat a Lada.

Kontakty na firmu Pavel Pecháček

Václav Šlehofer

Prodej náhradních dílů a autodoplňků pro italské vozy. Nabídka repasovaných poloos na všechny typy vozidel.

Kontakty na firmu Václav Šlehofer

Stanislav Petr

Prodej použitých náhradních dílů pro vozy Alfa Romeo. Provoz autoservisu. Nabídka olejů Selenia. Dovoz vozidel z EU. Poskytování poradenství.

Kontakty na firmu Stanislav Petr

Marek Musil

Zabýváme se prodejem starších i nových náhradních dílů na vozy Fiat.

Kontakty na firmu Marek Musil

Auto Future, s.r.o.

Společnost je prodejce nových osobních vozidel značky Fiat a specialista na prodej užitkových vozů Fiat Professional. Veškerý záruční i pozáruční servis vozů FIAT provádíme pomocí nové moderní techniky – testování tlumičů, testování brzd,

Kontakty na firmu Auto Future, s.r.o.

FIATdíly.cz

Prodáváme nové a použité náhradní díly Fiat a Alfa Romeo. V našem skladu naleznete široký výběr originálních i neoriginálních dílů na vozy Fiat a Alfa Romeo. Vykupujeme nehavarovaná a havarovaná vozidla a autodíly. Veškeré díly posíláme dobírkou.

Kontakty na firmu FIATdíly.cz

POP – ART, s.r.o.

Dovoz značkových autodílů na vozy Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Citroën, Peugeot, Renault, Lada, Iveco, Daewoo, Opel, Ford, VW, Seat, Škoda, japonské, korejské. Dodáváme kvalitní Oleje Champion, výfuky Imasaf, a dále značky

Kontakty na firmu POP – ART, s.r.o.

AUTO – Rolný, v.o.s.

Autorizovaný prodej a servis vozů FIAT a ALFA ROMEO. Zajišťujeme leasing a pojištění, likvidace pojistných událostí, prodej ND, pneuservis, servis klimatizace, geometrie, měření emisí a přípravu a provedení STK. Provádíme ruční mytí.

Kontakty na firmu AUTO – Rolný, v.o.s.

AUTO MALEČEK

Prodáváme nové i použité náhradní díly a provozujeme autoservis vozů Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Peugeot a Citroën (dodávek a osobních automobilů). Značky Fiat Punto, Bravo, Brava, Marea, Stilo, Multipla, Panda, Doblo, Ducato, Boxer, Jumper.

Kontakty na firmu AUTO MALEČEK

VENCAR, s.r.o.

Prodáváme osobní a užitkové vozy Fiat, zajišťujeme kompletní autoservis a měření emisí. Nabízíme náhradní díly a doplňky.

Kontakty na firmu VENCAR, s.r.o.