Cartime, s.r.o.

Dodáváme náhradní díly na vozidla a motory z USA a Japonska. Díly pro automatické převodovky, motorové čluny, tuning. Týdenní letecké zásilky, rozsáhlé skladové zásoby. Přistupujeme do databáze všech vrakov

Kontakty na firmu Cartime, s.r.o.

Crown Automotive Sales International

Zastoupení americké společnosti Crown Automotive Sales Co., Inc. pro Evropu se specializací na prodej a distribuci náhradních dílů na vozy Jeep, Chrysler & Dodge. Internetový obchod s díly na Jeep Willys, Wrangler, Cherokee, Grand Cherokee, Lib

Kontakty na firmu Crown Automotive Sales International

CHDP, s.r.o.

Dovoz a prodej vozů značky Chrysler. Odborný značkový autoservis a prodej použitých i nových náhradních dílů. Individuální přístup k zákazníkům a plná garance na námi prodané vozy i díly. Výkup vozů za hotové.

Kontakty na firmu CHDP, s.r.o.

Milan Povolný

Dovážíme nové i použité náhradní díly na vozy Chrysler, Jeep, individ. dovoz a výkup havarovaných a jinak poškozených automobilů, servis, opravy automatických převodovek, orig. diagnostika, opravy a plnění klimatizací, pneuservis, odtah vozidel.

Kontakty na firmu Milan Povolný

MOPAR – originální díly

Dodáváme originální náhradní díly pro vozy Chrysler, Jeep a Dodge od jediného výrobce originálních dílů – Mopar. Prodáváme také originální oleje, určené pro tyto vozy. Dále nabízíme spolupráci, pravidelnou dodávku zboží, rozvoz a zásilkový prodej.

Kontakty na firmu MOPAR – originální díly

Markéta Profeldová

Nabídka nových a použitých náhradních dílů či doplňků pro vozy Chrysler, Jeep, Dodge. Stálý výkup havarovaných či jinak poškozených vozů.

Kontakty na firmu Markéta Profeldová

Americanparts, s.r.o.

Nabízíme nové i použité náhradní díly pro automibily Jeep, Chrysler, Dodge, Ford a ostatní US vozy.

Kontakty na firmu Americanparts, s.r.o.