Mave EU, s.r.o.

Výroba plošin pro do autobusů pro potřeby invalidů.

Kontakty na firmu Mave EU, s.r.o.

Vítězslav Svatoš

Nabízíme ruční ovládání automobilů pro tělesně postižené.

Kontakty na firmu Vítězslav Svatoš

IROA-HDC, spol. s r.o.

Provádíme individuální úpravy aut pro invalidy a tělesně postižené – ruční ovládání brzdy, plynu a spojky, otočné sedačky, nájezdové rampy, zvedací plošiny, jeřábky, posuvné dveře a další úpravy podle přání zákazníka. Všechny úpravy jsou schválené.

Kontakty na firmu IROA-HDC, spol. s r.o.

Invacar, s.r.o.

Provádíme individuální a speciální úpravy vozidel pro tělesně postižené, ztp, výroba pomůcek pro ztp, otočné výsuvné sedačky, nájezdové rampy, zvedáky, přesedací zařízení, jeřábky, nástupní schůdky, plošiny a zápis do TP.

Kontakty na firmu Invacar, s.r.o.

Protec metal

Vyrábíme a montujeme otočné a výsuvné sedačky, posuvné dveře, ruční ovládání vozidla, vícefunkční sedačky se speciálním podvozkem, elektrické jeřábky atd. Další úpravy dle přání zákazníka. Zajišťujeme zápis do TP.

Kontakty na firmu Protec metal

Josef Hurt

Zabýváme se výrobou, montáží a vývojem ručního ovládání a speciálních úprav vozidel pro invalidy. Úpravy provádíme do vozidel všech značek a kategorií. Naše systémy splňují všechny požadavky na bezpečnost, spolehlivost a pohodlné ovládání.

Kontakty na firmu Josef Hurt

LUDVÍK ALEŠ, s.r.o.

Provádíme běžné opravy automobilů i celoplošné přestavby vozidel pro imobilní a handicapované občany.

Kontakty na firmu LUDVÍK ALEŠ, s.r.o.

Ing. Pavel Jenčovský

Provádění úprav vozidel a provozování autoškoly pro handicapované zákazníky.

Kontakty na firmu Ing. Pavel Jenčovský

Martin Šruma

Nabízíme montáž ručního ovládání automobilu pro tělesně postižené, opravy motorových vozidel, služby pneuservisu, přednostně pro handicapované řidiče.

Kontakty na firmu Martin Šruma

TH motors

Upravujeme automobily pro tělesně postižené, vozíčkáře a invalidy. Montáž těchto produktů: ruční řízení, automatické spojky, mechanické spojky, uchycení vozíku, nakládací jeřábky, ruční ovládání, přemostění pedálů a otočné sedač

Kontakty na firmu TH motors